Site Overlay

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole.

Oferta idealna przygotowana przez Bank Credit Agricole.

Bank Credit Agricole jak każdy bank stara się przygotowywać bardzo zróżnicowane oferty kredytów gotówkowych. Przyjrzyjmy się kredytowaniu w Credit Agricole i sprawdźmy na konkretnym przykładzie ile będzie nas to kredytowanie kosztowało. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Wniosek o kredyt można złożyć na trzy różne sposoby. Można w tradycyjny sposób udać się do banku po kredyt, lub złożyć wniosek online lub telefonicznie. Kredytobiorca nie ma również konieczności, aby ubezpieczyć swoje zobowiązanie, ale ma taką możliwość. Bank oferuje klientom kilka pakietów ubezpieczeń. Zaciągniemy tutaj kredyt od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Bank może wyrazić zgodę na zaciągnięcie kredytu na wyższą kwotę do nawet 2555 550 złotych. Taki kredyt mają szansę otrzymać ci klienci, których dochód przekracza 5 tysięcy złotych, ale nie są to rolnicy, ani też osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jak widać można otrzymać większą kwotę kredytu, ale są pewne haczyki. Nie każdy z takiego powiększenia kwoty maksymalnej zobowiązania może skorzystać, ale dla wielu osób jest taka opcja dostępna.

Czy ban za udzielenie kredytu nalicza prowizję?

Za udzielenie kredytu bank nalicza prowizję, która sięga nawet 20% kwoty kredytu jaki został udzielony klientowi. Za każdą zmianę warunków umowy klient zapłaci 2% kapitały jaki pozostał mu do spłaty, ale nie mniej niż kwota 50 złotych. Za wydanie ewentualnych zaświadczeń o kredycie trzeba zapłacić również 50 złotych. Czas oczekiwania na decyzję jest bardzo szybki, gdyż nawet w dziesięć minut po złożeniu kompletnego wniosku o kredyt wydawana jest decyzja kredytowa. Wymagane dokumenty jakie są niezbędne do otrzymania kredytu to przede wszystkim dowód osobisty, dokument, który powietrza stałe dochody kredytobiorcy, ewentualne umowy kredytowe, jeżeli ma to być kredyt konsolidacyjny i dwie ostatnie spłaty rat tych kredytów, które chcemy skonsolidować.

Jak wygląda oferta kredytu gotówkowego na konkretnych kwotach zobowiązania?

Biorąc w ramach tej oferty kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych na okres 48 miesięcy, bank wyliczy nam raty miesięczne po około 286 złotych. Tym samym takie zobowiązanie będzie nas kosztowało około 3800 złotych, przy RRSO na poziomie 17,93% w skali roku. Dla maksymalnej kwoty kredytu, czyli dla 255 550 złotych, jakie będziemy spłacać przez okres 120 miesięcy, bank wyliczy nam raty miesięczne po 3712 złotych. Ten kredyt będzie nas kosztował około 190 tysięcy złotych, przy RRSO na poziomie nieco ponad 13%.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.